kočárek SURF Speciální edice ASTON MARTIN

kočárek SURF Speciální edice ASTON MARTIN

výběr barev
PEARLISED WHITE/ASTON MARTIN GREY - perleťová bílá/Aston Martin šedá
Další obrázky produktu (zvětšíte kliknutím)

CO JE SOUČÁSTÍ BALENÍ


SURF ASTON MARTIN PODVOZEK:
Lehký podvozek z magnesiové slitiny se složí do neuvěřitelně malého prostoru a po sundání kol zabere ještě méně místa. Perlově bílá barva Speciální Edice Aston Martin.

SPORTOVNÍ SEDÁK:
Sedák s vložkou z krásného krémového materiálu Alcantara lze polohovat do 3 poloh (vč. ležící) a může být snadno směrován dopředu i dozadu...

KORBIČKA:
Korbička se stříškou a krytem je součástí balení a je vhodná i na přespání miminka. Vnitřní materiál je z nádherného šedého materiálu Alcatara.

STŘÍŠKA A KRYT:
SURF3 AM luxusní stříška a kryt z Aston Martin šedé látky jsou zahrnuty v ceně produktu a používají se pro korbičku i pro sportovní sezení

VLOŽKA ZE 100% OVČÍ KŮŽE DO SEDÁKU:
Tato nádherná jemňoučká vložka z prémiové bílé ovčí kůže je vyrobená nejlepšími zpracovateli kůží na světě v Buckfastleigh v Devonu ve Velké Británii.

100% KAŠMÍROVÁ DEKA:
Exkluzivní kašmírová dětská deka je vyrobena na tradičním Jacquard tkalcovském stavu – nejjemnější, nejlehčí a nejluxusnější kašmír vůbec.

ALCANTARA CHRÁNIČE PÁSŮ:
Vyrobeny ze stejné krémové barvy a materiálu Alcantara jako sportovní sedák, chrániče poskytují extra komfort pro vaše dítě.

KOŽENÉ MADLO:
Stejně jako madlo na rukojeti kočárku, také madlo pro korbičku a sportovní sedák je vyrobeno z hnědé kůže a je ozdobeno Silver Cross for Aston Martin emblémem.

DŮLEŽITÉ PRVKY:

Silver Cross Surf Aston Martin Edition je designována pro splnění největšího životního stylu.. je to kompletní cestovní systém s korbičkou pro novorozence i plně polohovacím sportovním sezením, které lze umístit po - i proti směru jízdy. Kvalitní odpružení a lehký podvozek umožňuje pohodlné cestování a snadné ovládání., velkou bezpečnost a nepřehlédnutelný design. Každý kus této speciální edice se vyrábí ručně a týdny se dokončuje k dosažení úplné dokonalosti.



 • Reflex Sand
  Newborn Head Hugger
  RUKOJEŤ Z NEJKVALITNĚJŠÍ KŮŽE S CHROMOVANÝM ASTON MARTIN EMBLEMEM

  Rukojeť z nejkvalitnější ručně sešívané kůže s chromovaným emblémem Aston Martin.

  UPF50+ hood
  Unikátní ASTON MARTIN ŠEDÁ LÁTKA

  Stříška a kryt kočárku Aston Martin Surf je z unikátně texturované odolné látky. Díky stylové Aston Martin šedé barvě váš kočárek vypadá opravdu úchvatně.

  Ergonomic curved seat support
  Madlo z nejjemnější hnědé kůže

  Madlo je součástí korbičky i sportovního sedáku a je z nejjemnější hnědé kůže. Je ozdobeno vytlačeným logem “Silver Cross for Aston Martin“, což dále dodává kočárku na stylovosti.

  Articulating bumper bar
  Úžasná vložka do sportovního sedáku z ovčí kůže

  Nádherná vložka je vyrobená předními řemeslníky v oboru zpracování kůží a je z nejjemnější prémiové bílé ovčí kůže z Buckfastleighu v Devonu v Anglii. Součástí jsou jemné podložky pod bezpečnostní pásy z krémového materiálu Alcantara.

  Simplicity Travel System
  ASTON MARTIN podvozek z magnéziové slitiny perlové barvy

  Ultralehký podvozek z magneziové slitiny, s propracovanými detaily a vzduchové odpružení nabízí skvělé jízdní vlastnosti, rovnováhu, bezpečí a nádherný design.

  + + + + +
  Pioneer Special Edition
  Quilted Hood Fabrics
  Víceúčelová stříška a kryt

  Stříška a kryt dodávané spolu s Surf Aston Martin Edition se používají na korbičku i sportovní kočárek, takže v obou případech vypadá váš kočárek nepřehlédnutelně stylově.

  Fur lined seat pad included
  Nádherná korbička

  Korbička nabízí báječné pohodlí pro novorozené miminko. Snadno se připevní na perlově bílý podvozek a vnitřní vyložení ze 100% bambusového vlákna a vysoce polstrovaná matrace poskytují dokonale příjemné prostředí a tepelný komfort. Boky korbičky jsou potaženy kvalitním šedým materiálem Alcantara.

  Deep Padded Seat Pads
  100% kašmírová deka

  Exkluzivní deka je utkána na tradičních stavech Jacquard a je z nejkvalitnějšího, nejjemnějšího a nejluxusnějšího kašmíru vůbec. Má stylový vzor a výšivku „ Silver Cross for Aston Martin“ logo.

  + + +


Pushchair Dimensions
ROZMĚRY:
D98cm Š58cm V92-100cm
SLOŽENÝ TVAR:
D71cm Š58cm V28cm
VÁHA:
PODVOZEK:7.5kg
SEDÁK:3.8kg
CELKEM:11.3kg

Videa